Logo
 
Logo

Szanowni Państwo!


Prowadząc Kancelarię Adwokacką w Stargardzie i świadcząc rzetelną obsługę prawną, dążę do jak najskuteczniejszej ochrony interesów swych Klientów.

Oferuję pełen wachlarz usług w zakresie świadczonej pomocy prawnej, w ramach której reprezentuję swych Klientów przed sądami, organami administracji publicznej i samorządowej, udzielam porad prawnych, a także sporządzam analizy i opinie prawne. Swoją pracę adwokata wykonuję z należytym poszanowaniem i dbałością o szczegóły. Z powodzeniem reprezentuję i doradzam moim klientom zapewniając w pełni kompleksową i sumienną pomoc adwokacką.

Prowadząc Kancelarię Adwokacką w Stargardzie oferuję profesjonalną pomoc prawną w zakresie prawa cywilnego, w tym prawa rodzinnego i opiekuńczego, prawa karnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych i szeroko pojętego prawa gospodarczego, ze szczególnym uwzględnieniem bieżącej obsługi prawnej spółek oraz osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą. Jestem jednym z adwokatów ze Stargardu zapewniającym szeroki wachlarz usług i skuteczną pomoc w jak najszybszym rozwiązaniu trudności.

W trosce o dobro Klienta i najwyższą jakość oferowanych usług, zapewniam rzetelną analizę każdej powierzonej mi sprawy, w szczególności ocenę szans osiągnięcia oczekiwanego przez Klienta rezultatu oraz pomoc i pełną dyspozycyjność na wszystkich etapach realizacji zlecenia. Jako doświadczony adwokat stawiam sobie za mój obowiązek na bieżąco śledzić najnowsze orzecznictwo, w każdej prowadzonej sprawie posiadając jedynie najbardziej aktualną wiedzę. Dzięki temu jestem w pełni przygotowana i mogę świadczyć wysokospecjalistyczne usługi we własnej kancelarii adwokackiej.

W ramach oferowanej Państwu pomocy prawnej Kancelaria Adwokacka utrzymuje stałą współpracę z radcami prawnymi i adwokatami prowadzącymi indywidualną praktykę zawodową oraz aplikantami adwokackimi.

Siedziba Kancelarii Adwokat Joanny Klukowskiej mieści się w Stargardzie przy ulicy Hetmana Stefana Czarnieckiego 4a/2.

adw. Joanna Klukowska